KİTABEVİ

Sosyal Dayanışma Merkezi (Zentrum für Soziale Unterstützung e.V.), Almanya başta olmak üzere Avrupa’da yaşayan insanlarımıza özellikle dini, sosyal ve kültürel alanlarda hizmette bulunmak gayesiyle kurulmuştur.

ZSU, “Hayırda Yarışınız!” sözünü ilke edinerek, insanlarımızın bilgi birikimine katkıda bulunmak amacıyla dini, kültürel, ilmi, ahlaki, tarihi, pedagojik, sosyolojik, felsefi ve güncel eserleri topluma kazandırmayı kendine görev edinmiş, bu maksatla ZSU Kitabevi’ni kurmuştur.

ZSU Kitabevi, Türkiye ve Almanya’da basılan, özellikle Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB), Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), ZSU (ve Ditibverlag) yayınları başta olmak üzere diğer yayınevlerinin ürünlerini de pazarlamakta, arzu edilmesi halinde internet (online) yoluyla Almanya’da ikamet eden vatandaşlarımızın evlerine ulaştırmaktadır. ZSU Kitabevi, merkezi Köln olmak üzere Berlin, Frankfurt, Münih, Münster, Nürnberg ve Stuttgart bölgelerindeki şubelerinde hizmet vermektedir. Şubelerimizden kitap, hediyelik eşyalar ve hac malzemeleri toptan ve perakende temin edilebilir.

Huzur içinde birlikte kardeşçe yaşanabilir, medeni bir dünyanın inşa edilebilmesi için okumanın ve öğrenmenin büyük önem taşıdığı günümüzde, yürüttüğümüz bu hayırlı çalışmalarda bizlere teveccüh gösteren herkese teşekkür ederiz. Gayret ve hizmet bizden, yardım Allah’tandır.

nike court royale mens white hair style chart , Botas Beige | Air Jordan